KOZMETİK ÜRÜNLER

    Kozmetik Ürünler Standart zenginleştirilmiş formüllerimiz, saç ve cildin daha sağlıklı görünmesini ve hissedilmesini sağlar. Egzotik çiçek, bitki ve meyve özleri, yorgun görünen, donuk saç ve cildi temizler, canlandırır ve genç bir görünüm kazandırır; daha sağlıklı, canlı bir şekilde parlayan saç ve cilde kavuşmanızı sağlar.

    Canlandırıcı lüks banyo ve vücut bakım ürünlerimizde, saçın ve cildin sağlık ve canlılık kazanarak ideal nem dengesine kavuşmasını sağlayan özel bitki özleri, vitaminler, proteinler ve besleyici içerikler bulunmaktadır. Bu özel içerikler, yolculuk ve çevreden kaynaklanan olumsuz etkilerin verdiği zarara karşı korurken, aynı zamanda gerginlikten kurtulmanızı ve moralinizin yükselmesini sağlar.

    Ürün Listesi Şampuan, İyileştirici Şampuan, Saç Kremi, Duş Jeli, Banyo Köpüğü, Banyo Tuzu, Vücut Losyonu, Gargara, Sıvı El Sabunu, Masaj Yağı, Masaj Losyonu, Sıkılaştırıcı Losyon, Nemlendirici Krem, Nemlendirici Temizleme Sütü, Sıvı Jel Yüz Temizleyicisi, Arındırıcı Tonik, Ayak Spreyi, Ayak Kremi

Ayak, Topuk Kremi Bu kremde yer alan doğal özler şunları içerir: Aleo Vera, Bal ve Badem, Yeşil Çay ve Okaliptus. Talep üzerine diğer içerikler de sağlanabilir.

Parfüm Çok çeşitli parfümlerimiz bulunmaktadır. Talep edildiğinde, kişiye özel parfümler de geliştirilebilir. Kozmetik Renkleri Bütün standart renkler mevcuttur. Talep üzerine, tasarım ve banyo dekorasyonlarınıza uyumlu, özel renk uyarlamaları da geliştirilebilir.

Kozmetik şişe ve kapaklar şu malzemelerden üretilmektedir:

Şeffaf pet şişe

 Şeffaf veya renkli PVC

Saten bazlı şeffaf Polipropilen etiket

   Kapaklar çeşitli renklerde, metalik altın veya gümüş tonda, yuvarlak ve silindir biçimli olarak üretilmektedir. Her şişede kullanılan ürün malzemesi ve kapak türleri katalogta belirtilmiştir. Özel olarak tasarlanmış buklet çizginizin bütünlüğünü tamamlayan şişe kapakları için çok çeşitli renk seçenekleri sunabiliriz.

    Kişiye Özel Kişiye özel tasarımlar, ya direk baskı, sıcak yaldız baskı veya yapışkan etiket ile yapılır.

   Ambalaj Kolay sayım yapılması için bütün kozmetik şişelerimiz küçük kutularda ve standart sayıda paketlenir ve taşıma sırasında güvenlikli olmaları için sert kutulara yerleştirilir. Kutu sayıları, şişe biçimlerine göre onaylanır. Üretim ruhsatı ve belgesi, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından verilmiştir.

    Üretim ruhsatı ve belgesi T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından verilmiştir.

   Kendi fabrikamızda üretilen birinci kalite kozmetik ürünler, istenilen ölçü, biçim ve kokuda üretilebilir. Sizin için ürettiğimiz özel esans formülalarıyla, çok özel kokular üretme kapasitesine sahibiz.

KOZMETİK ŞİŞE SEÇENEKLERİ
 
 
Copyright © 2014 - pasabuklet.net Tüm hakları saklıdır.