1990 Yılında London Kensington Hilton Otel'de çalışmaya başlayan kurucumuz, otelcilik sektöründe edindiği birikim ile PASHA GROUP'un ilk adımlarını atmıştır.


-Bon Appetite Restaurant, Londra 1995
-Pasha Hotel, Londra 1998
-Pasha Clinique, Londra 1999
-Kyrgyz Kazakh House Restaurant, Londra 2007
-Tower Bridge Wapping Pasha Restaurant, Londra 2009 -Pasha Farm in the İzmit, Türkiye 2010
-Pasha Enterprice Trading Ltd., Londra 2011
-VDC Data Center, Türkiye 2011
-Pasa London Guest Amenities, Türkiye 2012

    Son olarak değerli taşlardan yapılan tasarım mücevherlerin, Pasha Enterprice Trading bünyesinde ürettiği kişisel bakım ürünlerinin ve organik kremlerin(Pella London) satışa sunulduğu PASHABAZAAR ile birlikte kalitesini sonuna kadar ispat eden Pasha Group, şimdi ise, önce kendisi için üretimine başladığı buklet malzemelerini tüm dünya otellerinin hizmetine sunuyor.

    Sizin misafirleriniz, bizim misafirlerimizdir. Hizmet sektörüne girdiğinden beri emin olmadığı bir ürünü müşterilerine sunmayan Pasha Group, “Önce Memnuniyet - Sonra Tanıtım İlkesi” ile yoluna devam ediyor…

    Bizler otelimiz için buklet malzemesi üretirken iki hedefle yola çıktık; birincisi müşterilerimize her daim kaliteyi sunabilmek, ikincisi misafirleriniz otelden ayrılırken sizden bir anı ile ayrılabilmeleri…

Şayet sizde yıllarca misafirlerinizi gülümsetecek anılarla var olmak istiyorsanız biz PASHA LONDON BUKLET olarak siz değerli meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Saygılarla, Pasha Group

 

500 m2 kapalı alanda, bir binada entegre edilmiş, son teknoloji ile donatılmış, imalathaneler ve makinalar kullanarak, tasarımdan sevkiyata tüm etapları karşılamaktayız..

Ürün ve Hizmetlerimiz
18 yıldır İngiltere pazarında yer alan firmamız 2012 itibari ile Türkiye pazarına Buklet Malzeme ile giriş yapmıştır. Kendi bünyesinde bulunan Pasha Otel'den yola çıkarak, siz değerli meslektaşlarımız ile bu alanda büyümeyi hedef aldık.

Ofset Baskı ve Diğer Baskı Teknikleri
Tesisimizde bulunan matbaa, tampon baskı ve serigrafı makineleri ile; -4 renk ofset baskı
- Sıcak yaldız ve gofre (kabartma) baskı
- Yapıştırma karton kutular
- Serigrafi baskı yapmaktayız. 

Sabun Üretimi
Son teknoloji ile donatılmış imalathanemizde istediğiniz gramaj, şekil ve kokuda sabun üretimimiz bulunmaktadır.

Kozmetik Üretimi
Kozmetik üretimde, dolum kapasitesi ve ambalaj kalitesi bir önceliktir. Avrupa standartlarında PET şişeler, kaliteli kapaklar ile yüksek kalitede kozmetik üretimimiz imalathanelerimizde yapılmaktadır.

Plexiglas ve Ahşap Üretimi
Otel banyolarında kullanılan ürünlerin teşhiri büyük önem taşır. Bunun için buklet tepsileri çok önemlidir. Kullandığınız buklet malzemelerine özel, gerek plexi malzeme gerekse ahşap malzeme kullanılarak tasarlanacak tepsilerimiz tesisimizde üretilmektedir.

Doğal Deri ve İtalyan Yapay Deri Aksesuarlar
-Klasörler, masa sümenleri, yatak odası ve yönetim kurulu odalarında kullanılan deri sümenler, -Restoranlarınıza özel menü kapları, masa sümenleri,
-Tercihinize göre kartvizitlik ve bagaj etiketleri, promosyon ürünler,
Tüm gereksinimlerinize uygun size özel olarak üretilmektedir.

Dizayn
Kendi bünyemiz de bulunan tasarım ekibi ile kurumsal kimliğimize uygun kozmetik renkleri, profesyonel karton kutu, tampon baskı, tercihinize göre şişelerde etiket baskı ile banyonuzun konseptine uygun tasarımlar ile üretim yapmaktayız.

Diğer Ticari Ürünler
Tesisinize gerekli tüm ürünler bizim bünyemizde temin edilir,kurumsal kimliğinize uygun hazırlanır. Böylece ihtiyacınız olan bütün ürünler tek bir kaynaktan sağlanmış olur ve firmanızın zaman ve maliyet verimliliğini sağlamış oluruz.

Ambalaj Ve Teslimatlar
Tüm ürünler koliler içerisinde teslim edilir. Standart miktarlarda hazırlanan koli içi adetleri ile olası hasarları önlemek ve sırasıyla nakliye ve depolamanızda kolaylık sağlamak için, kalite sistemimizden geçerek gerekli nakliye araçlarına yükleme yapılır.
Özel paketleme yöntemlerimiz ile kat hizmetlerinizde pürüzsüz ve kaliteli hizmetler sağlayabilirsiniz.

 

DOĞAL DOĞA DOSTU

Toprağa, suya yaptığı ekiyi analiz etme, daha çok cilt dostu formüller oluşturma, daha çok geri dönüştürülebilir
ve daha az ambalaj atığı uygulamasını benimsemeye kadar bir çok alanda hassas ekolojik dengeyi korumak Pasa London'un iş felsefesine köklü bir şekilde yerleşmiştir. Ürün içeriklerimiz hassas ve doğal etkiler yaratmaktadır. AR-GE aşamasında kesinlikle hayvanlar üzerinde deneme yapılmaz…

 

 

Copyright © 2014 - pasabuklet.net Tüm hakları saklıdır.